Cennik

pensjonat

Usługi hotelowe Pensjonat CIS – rok 2020/2021

Minimalny czas pobytu – 2 dni. Ceny w PLN za dobę.

Początek doby godz. 14.00, koniec godz. 11.00 dnia następnego.

Dni świąteczne

Sezon lato-zima

Poza sezonem

od 87zł/os.

Okres Świąteczno-Noworoczny, Swięta Wielkanocne, Weekendy: Majowy, Bożego Ciała, 15 sierpnia.

od 62 zł/os.

1 czerwca – 15 wrzesnia, 15grudnia – 28 luty

od 50zł/os.

poza sezonem

bon turystyczny 500+

wyposażona kuchnia

możliwość przechowania bagażu

pełna przedpłata za rezerwacje

Tv satelitarna

dodatkowy parking płatny

dostawka łóżka za dopłatą

bezpłatne wi-fi

inne ceny po uzgodnieniu

Ważne informacje

W przypadku rezygnacji z pobytu przez Gości opłata rezerwacyjna za pobyt nie podlega zwrotowi (pkt. 5 regulaminu Pensjonatu).

Dzieci do lat 15 powinny pozostać pod opieką dorosłych, którzy biorą pełną odpowiedzialność za ich zachowanie, zdrowie i ewentualne szkody wyrządzone (pkt. 18 regulaminu Pensjonatu).

W pensjonacie obowiązuje zakaz przechowywania zwierząt. Kara za złamanie tego zakazu to 500 PLN. Są to koszty wymiany pościeli i kołder (pkt. 19 regulaminu Pensjonatu)

Właściciele Pensjonatu nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu gościa z parkingu (plac jest niestrzeżony pkt. 8 regulaminu Pensjonatu).

W Pensjonacie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, marihuany oraz innych wyrobów tytoniowych. Osoby łamiące ten zakaz będą natychmiast usuwane z Pensjonatu oraz obciążane karą w wysokości 500 PLN (pkt. 20 regulaminu Pensjonatu).

Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić czy posiada przy sobie klucz do pokoju oraz sprawdzić zamknięcie drzwi. Opłata za zgubienie klucza wynosi 100 PLN (pkt. 10 regulaminu Pensjonatu).